Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Opencart Modülü Nedir?


Web sitesi tasarımı zor bir iştir ve kodlanma gibi aşamaları vardır, konuda uzman kişilerle çalışılmalıdır. OpenCart modülleri, diğer içerik yönetim sistemlerin de eklentilere veya uzantılar olarak adlandırılmakadır. 

OpenCart'ın bize uygulama dosyalarını düzenlemek zorunda kalmadan işlevselliğini genişletme olanağı verdiği opencart modülleri sayesinde oluşur. Sistem üzeri baştan kodlama yapmak çok yüksek maliyetlere sebep olurken, opencart modülleri bizi hem yüksek maliyetlerden kurtarmakta hemde işimizi daha da kolaylaştırmaktadır.


Opencart Modülleri Sisteme Zarar Verir mi?


Öncelikle opencart yazılımı, sürüm olarak farklılık göstereceği için hangi sürüme ait bir sisteminiz varsa o sisteme göre opencart modülü kodlamak gerekmektedir. Ayrıca modül kodlarken Cqmod ve Vqmod olarak iki şekilde sisteminize yükleme yapabilirsniz. Dikkat edeceğiniz husus daha çok sistem kodlarına zarar vermeden ve test edilmiş modülleri kullanmanızdır.


Opencart Modüllerinin Yaraları


OpenCart Geliştirme, Çevrimiçi bir E-ticaret işini kurmayı planlarken hiçbir şeyden ödün vermediğinizden emin olmanız gerekir. Bu nedenle, ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, E-ticaret iş hedeflerinize ulaşmanıza izin verecek doğru yazılımı ve programları seçtiğinizden emin olmalısınız. Basit bir Google aramasıyla piyasada bulabileceğiniz birçok program olsa da, çevrimiçi gereksinimleriniz için size en iyi sonuçları sunan yazılım programlarını seçmeniz gerekir. Bir E-Ticaret CMS (İçerik Yönetim Sistemi) için piyasadaki en iyi seçeneklerden biri OpenCart geliştirilmesine gitmektir . OpenCart geliştirme yardımı ile çevrimiçi işiniz, rakiplerinizin önünde kalmak için ihtiyaç duyduğu rekabet avantajını elde edebilir. Şirketiniz ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, E- ticaret sitenizin OpenCart Modülleri ile geliştirmesi gerekmektedir.


Sitenizde Olması Gereken Bazı Opencart Modülleri


Seo Modülü

Opencart SEO modül'ü otomatik olarak web sitenizin URL'lerini seo url haline çeviren harika bir modüldür.
Opencart yazılımını ve temanızı kurduktan sonra bu modülü satın alamanız ve kurmanız tüm site urlelerinizi seo url haline dönüstürmenizi sağlayacaktır.
Web sitenizin dili ne olursa olsun opencart seo modülü web sitenizde olması gereken modüllerin en başında gelmektedir.

Hızlı Ödeme Sayfası Modülü

OpenCart hızlı ödeme uzantısı, daha sonra daha fazla müşterinin dönüşmesine neden olan alışveriş sepeti terk etme oranlarını kontrol eder.
OpenCart'a duyarlı kasa açılır penceresi, sayfaların yeniden yüklenmesine neden olmadan ajax odaklı bir form olarak açılır.
OpenCart hızlı ödeme sayfası modülü ile, ürün kasası sırasında seçtiğiniz ödeme ve gönderim yöntemlerini sunabilirsiniz.

Blog Modülü

OpenCart Blog modülü, daha iyi satış yapmanıza yardımcı olacak içerik oluşturmak ve göndermek için güçlü ve kolay bir araç sağlamayı amaçlamaktadır
WordPress gibi yayın gönderebilir ve makalelerinizi, haberlerinizi ve yayınlarınızı pazardaki iyi bloglar gibi yayınlayabilirsiniz.
Ürünümüzü günlük olarak geliştiriyor ve güncelliyoruz ve haftalık olarak daha fazla özellik eklemeyi amaçlıyoruz.
Bu Blog, ürünlerinizi blog postaları yoluyla satmanıza olanak tanıyacak OpenCart ürünleri ve kategorileriyle entegre olacak ek modüller ile birlikte gelir.
Bu blogun OpenCart sistemiyle bağlantısı onu WordPress'ten veya OpenCart ile alt dizinde veya alt etki alanında kullandığınız herhangi bir ayrı blogdan farklı kılar.
Paketlenmiş bazı modüller ile blog makalelerini OpenCart mağazalarınızın ürün, kategori veya arama gibi diğer sayfalarında gösterebilir, böylece blogunuzu alışveriş sepetine yakından entegre edebilir.

Xml Entegrasyon Modülleri...
Ödeme Modülleri...
 
...Ve binlerce Opencart Modülünü sitenize kurabilirsiniz.


Opencartmi.com ile Opencart Modülleri


Web sitemiz, Opencart modülleri yazımı ve kodlaması konusunda profesyonel ekibi ile birlikte, siz değerli müşterilerin gerekli olan ihtiyaçlar doğrultusunda her daim hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Web sitemizde bulunan uygun fiyatlı opencart modülleri ile online alışveriş sitenizin gerekli eksikliklerini opencarmi.com sitesi üzerinden karşılayabilirsiniz.

Opencartmi.com ekibi olarak temalarımız ve modüllerimiz konusunda sizlere her daim teknik destek sunmakta ve sizi, çıkmış olduğunuz bu yolda asla yanlız bırakmamaktadır.

OpenCartmi.com Her Zaman Yanınızda...